Kredyt konsolidacyjny GETIN Bank

GETIN Bank

Oferta on-line

GETIN Bank
Bez względu czy jesteś obywatelem polski czy cudzoziemcem kredyt konsolidacyjny GETIN Banku otrzymasz na spłatę zobowiązań finansowych. Będziesz mógł również otrzymać dodatkowe pieniądze.
Najważniejsze parametry GETIN Bank:
Kwota kredytu: od 1000 do 50000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie: od 9.40 %
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy (8 lat)
Prowizja: od 3 %
Ubezpieczenie:
Inne: Zabezpieczenia kredytu - ubezpieczenie na życie lub 3 poręczycieli
Minimalny wymagany dochód:
Poniżej możesz dodać własny komentarz lub opinię o GETIN Bank, co może pomóc w podjęciu decyzji innym użytkownikom serwisu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące danego produktu, zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza.
Komentarze i opinie
Autor: Marcinek
to jedna z lepszych ofert na polskim rynku kredytów konsolidacyjnych, ponieważ jako zabezpieczenie takiego kredytu konsolidacyjnego w Getin Banku jest wykupienie polisy ubezpieczeniowej na życie przez kredytobiorcę albo poręczenie trzech poręczycieli. Oprocentowanie jest na niezłym poziomie bo juz od 9,4 %, kredyt jest udzielany na prawie 100 rat kredytowych, a prowizja też jest zachęcająca, bo od 3 procent wartości udzielonego kredytu konsolidacyjnego. Jedyna wadą jest chyba niski limit górny takiego kredytu konsolidacyjnego, bo wynosi tylko 50 000 złotych.
Autor: gerad
Właśnie niski limit górny kredytu konsolidacyjnego, a więc jak rozumiem z tej oferty kredytu konsolidacyjnego Getin Banku to nie trzeba mieć zabezpieczeni w postaci nieruchomości. A tylko pozostaje zakupić ubezpieczenie n życie własnie za pośrednictwem tego banku w Towarzystwie Ubezpieczeniowym i sprawa gotowa. I podwójny zysk dla Getin Holdingu, zwiększony udział na rynku kredytów konsolidacyjnych oraz na rynku ubezpieczeń na życie.I dlatego też bank próbuje zachęcić klientów na ten kredyt konsolidacyjny poprze niskie oprocentowanie oraz niską prowizją od kredytu konsolidacyjnego.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.